Eredményeink
Versenyeredményeink 2014 szeptemberétől
NÉV |
VERSENY/EREDMÉNY |
1. Eszes Gergely 4.b |
Bolyai Matematika Csapatverseny területi II. országos I. |
2. Gergely Luca 4.b |
|
3. Kovács Dávid 4.b |
|
4. Cserháti Zalán 4.b |
|
5. Szabó Viktória 3.b |
Bolyai Matematika Csapatverseny területi II.
|
6. Giba Előd 3.b |
|
7. Kuzma András 3.b |
|
8. Budaházy Bernáth 3.b |
|
9. Budaházy Ambrus 3.d |
Kerületi Mesemondó Verseny – III. |
10. Pap Márton 1.a |
Kerületi Mesemondó Verseny – III. |
11. Szakmári-Hegyi Katalin 4.a |
|
12. Fedeles Zsófia 2.b |
Vörösmarty Szavalóverseny – I. hely |
13. Domján Roland 5.a |
Bolyai Matematika Csapatverseny területi II. |
14. Bakos Bence 5.a |
|
15. Dévényi Róbert 5.a |
|
16. Bánszky Brunó 5.a |
|
17. Zambelly Soma 6.c |
Bolyai Matematika Csapatverseny területi II. |
18. Majercsik Kata 6.c |
|
19. Szilvássy Dániel 6.c |
|
20. Bánszky Balázs 6.c |
|
21. Solti Ágnes 6.a |
Könyvtár Kerületi Irodalmi Pályázat - II. |
22. Ocskay Fanni 7.b |
Kerületi Angol – földrajz Verseny I. |
23. Vass Szilárd 7.a |
|
24. Koncsik Katinka 7.c |
|
25. Gál András 7.a |
|
26. Darvas Dóra 8.a |
Diákhéten Angol-informatika Verseny – arany minősítés |
27. Fülöp Hargita 8.c |
|
28. Kövi Zsófia 8.a |
|
29. Bárány Bence 8.c |
Kerületi Informatika Verseny – I. |
30. Dani Franciska 6.b |
|
31. Geiger Anna 5.a |
Kerületi Versmondó Verseny – II. |
32. Linka Dániel |
Diákolimpia Asztalitenisz III. |
33. Kósa Máté |
Pillangóúszás I., Gyorsúszás II. |
34. Cseh Balázs 2.a |
Gyorsúszás II. |
Albert Botond |
Iharos Sándor Kerületi Mezei Futóverseny – Albert Botond I. Csapat II. |
Bánszky Brunó 5.a |
|
Darvas Gergő |
|
Tompos Tamás |
|
Geiger Anna 5.a |
Iharos Sándor Kerületi Mezei Futóverseny- Csapat III. |
Szerencsés Anna |
|
Baracsi Petra |
|
Szalai Vivien |
|
Kósa Bence |
Iharos Sándor Kerületi Mezei Futóverseny – Kósa Bence Egyéni I. Szilágyi Kristóf Egyéni II. Csapat I. |
Szilágyi Kristóf |
|
Joó Milán |
|
Dévényi Róbert |
|
Barta Bence 5.a |
|
Tóth Kinga |
Iharos Sándor Kerületi Mezei Futóverseny- Tóth Cintia Egyéni II Csapat III. |
Tóth Noémi 7.a |
|
Széll Szimonetta 7.a |
|
Tóth Cintia 7.a |
|
Varjas Balázs |
Iharos Sándor Kerületi Mezei Futóverseny – Farkas Bence II. Csapat III. |
Kósa Máté |
|
Gál András 7.a |
|
Farkas Bence 7.a |
|
Kötél Márk |
Labdarúgás – III. |
Birkás Szabolcs |
|
Joó Marci |
|
Mészáros Vince |
|
Balku Roland |
|
Oláh Máté |
|
Tóth Norbert |
|
Szelényi Márk |
|
Szabó Szilárd |
|
Bánszky Brunó |
Labdarúgás – III |
Birkás gergő |
|
Albert Botond |
|
Jursich Ákos |
|
Bertalan Dávid |
|
Tréfa Tamás |
|
Gruber Máté |
|
Babiák Gergő |
|
Zeljenka Gergő |
|
Dorozsmai Erik |